Jezyk polski Język angielski
Login Page

Mobile learning

Skutecznie zmotywuj uczniów do nauki w wolnym czasie

Stworzone szkolenia natychmiast widoczne na tabletach i smartfonach

Urządzenia mobilne zdobywają coraz większy udział w rynku, a w ciągu paru kolejnych lat staną się głównym narzędziem do korzystania z Internetu. Nie można zignorować rosnącej ilości użytkowników urządzeń mobilnych. Uwzględniliśmy ten trend projektując system eduSquare.

Platforma eduSquare została specjalnie przygotowana na urządzenia firmy Apple: iPhone, iPad, iPod oraz wszystkie smartphony i tablety z systemem Android. Oznacza to, że wszystkie stworzone przez Ciebie szkolenia są od razu dostępne zarówno na komputerze stacjonarnym i laptopie, jak i urządzeniach mobilnych.

Dodatkowo, pracując na urządzeniu mobilnym lub smartphonie, masz dostęp do dokładnie tej samej aplikacji, co na komputerze stacjonarnym. Dzięki temu możesz rozpocząć naukę lekcji na komputerze, przerwać  w dowolnym momencie i dokończyć ją na swoim smartphonie.

Dzięki urządzeniom przenośnym, e-learning nabywa nowego znaczenia. Nie trzeba już więcej uczyć się w domu lub w biurze przed komputerem, możesz swobodnie odbyć szkolenie odpoczywając na ławce w parku,  w drodze do pracy, w pociągu, w autobusie - efektywnie wykorzystując czas.


We are offline. Leave your message and contact details, we will try to get back to you