Jezyk polski Język angielski
Logowanie

Język angielski dla firm

Język angielski dla firm

Zależy Ci by pracownicy dobrze się porozumiewali po angielsku z obcojęzycznymi współpracownikami? Aby mogli swobodnie i bez zażenowania reprezentować firmę na forum zagranicznym? Teraz szlifowanie angielskiego jest wyjątkowo łatwe. Ogólno-biznesowy kurs Language for Business,  uczy wszystkich potrzebnych do komunikowania się umiejętności i dla wygody jest dostępny na komputerach, tabletach z systemem Android oraz na iPadzie, iPhone, a także na większości smartfonów z Androidem. Wykorzystaj każdą chwilę – ucz się tam, gdzie ci wygodnie!  

       
 

Vocabulary

Nauka słówek nigdy nie była prostsza! Wszystkie słówka z lekcji są powiązane tematycznie stąd łatwiejsze do zapamiętania. Możesz posłuchać jak się je wymawia, nagrać siebie by porównać z oryginałem a na przykładach zobaczyć ich praktyczne zastosowanie.


Język angielski dla firm dostarcza:   

Language Business
ul.Żurawia 32/34
00-515 Warszawa

telefon: 22 308 17 17


 e-mail: office@languagebusiness.pl


 

Speaking

W tej części uczysz się gotowych wyrażeń przydatnych w najczęściej spotykanych sytuacjach w życiu codziennym i zawodowym: w sklepie, hotelu lub na spotkaniu biznesowym. Ten element ma formę krótkiego dialogu, w którym bierzesz udział a w poprzedzającym je wprowadzeniu nauczysz się potrzebnych ci w danej sytuacji wyrażeń i zwrotów.

   
 

Grammar

Łatwa bo w formie krótkiej prezentacji lektora. Dla większej przejrzystości elementy wiedzy są ilustrowane przykładami użycia. Na końcu każdej prezentacji w części Now You Try masz możliwość natychmiastowego wypróbowania nowej wiedzy na załączonych przykładach.


 

Listening

Wywiady i rozmowy naturalnych mówców języka pozwolą ci na osłuchanie się z różnymi akcentami i naukę rozumienia ze słuchu. Dzięki różnorodnej tematyce poszerzysz także swoje słownictwo.


 

Time for Fun

Składa się z gier, które w interesującej i zabawowej formie pomogą ci utrwalić słownictwo z lekcji. Atrakcyjny wygląd w połączeniu z interaktywną formą motywują do nauki i powodują, że uczenie się słówek jest szczególnie efektywne.

 

 

Reading

Różnorodna tematyka ciekawych tekstów pozwoli ci na efektywne ćwiczenie rozumienia tekstu pisanego i sprawi, że szybko i niezauważalnie poszerzysz zasoby leksykalne.

 

 


 

Dowiedz się więcej na www.lfb.pl

Więcej informacji o kursie Language for Business, jego zawartości, funkcjonalności i możliwościach monitorowania postępów można znaleźć na stronie www.languagebusiness.pl . Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami – proszę wypełnić formularz a oddzwonimy.

 

 

Aby zostawić nam wiadomość skorzystaj z formularza po niżej, lub skonsultuj się z nami na LiveChat, korzystając z przycisku w lewej cześci strony.


email
Treść
 

Niestety żaden z naszych konsultantów nie jest obecnie dostępny. Zostaw wiadomość przy pomocy formularza poniżej: